Usługi stolarskie

Drewno to materiał pochodzący z natury, nieprzewidywalny w swojej strukturze, stanowi jeden z najbardziej szlachetnych materiałów. W SD Adamek jakość jest nieodzownym elementem naszych wyrobów. Oferujemy wysokiej klasy meble przemysłowe i biurowe. Oprócz mebli wykonujemy również stolarkę drzwiową.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby były wizytówką samą w sobie. Przymioty, które wyróżniają nas na tle konkurencji to jakość wykonania produktów oraz indywidualne podejście do klienta. Kunszt i precyzja z jaką podchodzimy do wykonywanej pracy sprawia, że nasze produkty są zawsze wysokiej klasy.

SD Adamek meble na zamówienie
Meble

Wykonanie mebli według indywidualnych potrzeb oraz meble dla stacji paliw

Drzwi

Oferujemy szeroki wybór drzwi wewnętrznych

SD Adamek stolarnia
Wyposażenie wnętrz

Wyposażamy pomieszczenia biurowe w zestawy meblowe

SD Adamek usługi stolarskie
Usługi stolarskie

Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług stolarskich

Zakres usług

Realizujemy następujące zamówienia

SD Adamek meble indywidualne
Meble indywidualne

Wiele osób decyduje się na zakup mebli na zamówienie, ponieważ nie znajdują wśród gotowych mebli odpowiadającym ich oczekiwaniom. Często zdarza się, że mała powierzchnia mieszkania skłania klientów do zakupienia mebli dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Przyjmujemy zamówienia na meble o niestandardowych wymiarach, stworzonych na podstawie wizji klienta.

SD Adamek meble dla stacji paliw
Meble dla stacji paliw
Podejmując się budowy stacji paliw rozumiemy, że inwestorzy stawiają na kompleksowe rozwiązania, dlatego rozszerzyliśmy zakres swoich usług o dostarczenie kompletnych zestawów mebli na potrzeby konkretnej stacji. Nasze produkty wykonane na potrzeby koncernów stacji paliwowych spełniają oczekiwania oraz wymogi poszczególnych kontrahentów.
SD Adamek meble biurowe
Wyposażenie biura
W ramach naszych usług wyposażamy pomieszczenia biurowe i zaplecza firm w zestawy meblowe. Tworząc wnętrza budynków biurowych zwracamy uwagę na potencjalne potrzeby osób w nich pracujących. Wykonane przez nas produkty są dobrane odpowiednio do specyfiki pracy zespołu danej firmy.
SD Adamek drzwi
Drzwi wewnętrzne
Wbrew pozorom decyzja o wyborze konkretnych drzwi nie jest taka prosta. Zazwyczaj przy wyborze klienci kierują się walorami estetycznymi lub dopasowaniem konkretnego modelu do wnętrz. Drzwi wewnętrzne mają ogromne znaczenie, więc nie należy pozostawiać ich wyboru przypadkowi. Dobrze wykonane drzwi zapewniają prywatność oraz ciszę zapewniając komfort pracy.