USŁUGI STOLARSKIE

Poznaj pełną ofertę
przedsiębiorstwa SD Adamek

Jesteśmy na rynku od 1990 roku. Ponad trzydziestoletnia praca w branży pozwoliła nam poznać oczekiwania i potrzeby rynku.

 

Stopniowo poszerzaliśmy gałęzie swojej działalności o nowe dziedziny, jednocześnie nie wychodząc poza obszar budownictwa i stolarstwa. W naszej firmie ważni są ludzie. Wiemy, że za każdym pracownikiem stoi jego rodzina, dlatego dbamy o bezpieczeństwo naszego zespołu przestrzegając zasad BHP i etyki pracy. Solidność, rzetelność, innowacyjność – te cechy stanowią swoisty kompas, który kierunkuje nas do działania. Wykonujemy prace na terenie całego kraju. Dzięki długoletniej pracy i nieposzlakowanej opinii nawiązaliśmy współpracę z wieloma markami.

Stolarstwo to kolejna dziedzina, którą trudnimy się w SD Adamek. Doświadczenie zdobywane na przestrzeni lat oraz wnikliwa obserwacja pozwoliła nam we właściwy sposób wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.  Dlatego uzupełniliśmy swoje działanie na rynku branżowym o nową dziedzinę jaką są usługi stolarskie. W pracy z drewnem kierujemy się starannością, a przy meblach na zamówienie finezją. Chcemy, żeby nasze produkty nosiły znamiona oryginalnych, spełniając jednocześnie założenia zamawiającego je klienta. Zajmujemy się tworzeniem mebli pod indywidualne zamówienie oraz zamówienie realizowane według klucza dla firm przemysłowych. Dokładamy wszelkich starań, aby meble i struktury wychodzące spod dłut naszej stolarni nie tylko w pełni spełniały oczekiwania naszych klientów, ale i stanowiły wizytówkę naszej marki.

Usługi stolarskie

Współpracujemy z najlepszymi