Usługi budowlane

Specjalizujemy się w szeroko zakrojonych działaniach budowlanych na obiektach przemysłowych takich jak: stacje benzynowe, myjnie ręczne oraz automatyczne czy budynki biurowe.

Podejmujemy się pracy zarówno nad realizacjami pod klucz (np. stacje paliw) jak i rozwiązaniami indywidualnymi, które wymagają pomysłowości oraz innowacyjnego podejścia wykonawcy

Podstawę naszych działań z zakresu budownictwa stanowią generalne wykonanie stacji paliw, myjni samochodowych ręcznych i automatycznych oraz modernizacja gotowych obiektów.

Podejmujemy się wykonania inwestycji przemysłowych od projektu przez prace ziemne, układanie systemu rurowego po wykończenie wnętrz na życzenie klienta. W ramach pracy przy stacji paliw wykonujemy również płyty szczelne, które w połączeniu z separatorem zapobiegają rozlaniu paliwa podczas tankowania i stanowią niezbędny element każdej stacji benzynowej.

Kolejnym ważnym elementem naszych działań jest wykonywanie elewacji budynków, które poza walorami estetycznymi stanowi ochronę budynku przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem czynników atmosferycznych. W ramach naszych usług dokonujemy również przebudowy pomieszczeń oraz wykańczamy wnętrza w stanie surowym. Wszelkie prace tego typu wymagają wiele staranności i cierpliwości, dlatego najlepiej powierzyć je wykwalifikowanym specjalistom.

Poza wszelkimi pracami wewnątrz budynków dokonujemy również prace w obrębie przestrzeni ich okalającej. Do takich prac zalicza się układanie bruku.

Budowanie dróg kostką kamienną to najstarsza metoda wykonania utwardzonej nawierzchni. Zmiany w obciążeniu bruku, nowoczesne metody czyszczenia ulic oraz wymagania inwestorów motywują nas do szukania nowych, innowacyjnych rozwiązań układania kostki brukowej tak, aby zachowała swoją funkcjonalność oraz walory estetyczne. Przy pracy z kostka nie sposób nie wspomnieć o innej dziedzinie, która jest ściśle powiązana z doborem podłoża. Mowa tu o odwodnieniach liniowych, które są potrzebne wszędzie tam, gdzie istnieje problem odprowadzania wody. Stanowią one niezbędny element ogródków, garaży, wyjazdów. Nasi specjaliści dobiorą optymalny rodzaj odwodnienia najlepiej pasujący do charakterystyki miejsca montażu.

W skład naszych działań należy również wykonywanie dachów z papy. Wydawać by się mogło, że to relikt przełomu lat 60-tych., jednak w dalszym ciągu jest rozwiązaniem, po które sięga się w budownictwie. Podejmujemy się również projektowania i budowania różnego rodzaju konstrukcji stalowych takich jak schody ewakuacyjne czy balustrady. W obszarze prac, które wykonujemy są równego rodzaju prace instalacyjne (elektryczne, wodno-kanalizacyjne, systemy paliwowe) zgodne z powszechnie przyjętymi normami bezpieczeństwa.

Zaciekawiły Cię nasze realizacje?