Buduj z SD Adamek

Jakość usług
na najwyższym poziomie

Jesteśmy na rynku od 1990 roku. Ponad trzydziestoletnia praca w branży pozwoliła nam poznać oczekiwania i potrzeby rynku.

 

Stopniowo poszerzaliśmy gałęzie swojej działalności o nowe dziedziny, jednocześnie nie wychodząc poza obszar budownictwa i stolarstwa. W naszej firmie ważni są ludzie. Wiemy, że za każdym pracownikiem stoi jego rodzina, dlatego dbamy o bezpieczeństwo naszego zespołu przestrzegając zasad BHP i etyki pracy. Solidność, rzetelność, innowacyjność – te cechy stanowią swoisty kompas, który kierunkuje nas do działania. Wykonujemy prace na terenie całego kraju. Dzięki długoletniej pracy i nieposzlakowanej opinii nawiązaliśmy współpracę z wieloma markami.

Budownictwo stanowi jeden z dwóch fundamentów działalności SD Adamek. To właśnie budowanie nieruchomości przemysłowych stanowiło początki działalności naszego przedsiębiorstwa. Podejmujemy się wszelkich prac ogólnobudowlanych oraz specjalistycznych w obrębie współpracy z kontrahentami branży stacji paliw i innych. W naszej firmie stawiamy na kompleksowe rozwiązania. Oferujemy przejście przez cały projekt od początku do końca. Zajmiemy się przygotowaniem projektu, tematem formalności  oraz wykonaniem wszelkich prac budowlanych, wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych. Staramy się podpowiadać naszym klientom z jakich rozwiązań technologicznych najlepiej skorzystać w danym przedsięwzięciu. Przy wykonaniu każdego, nawet najmniejszego projektu, takie założenia jak: precyzja, rzetelność, terminowość i bezpieczeństwo stanowią fundament tych realizacji.

Doświadczenie, pasja i zaangażowanie. Powierz nam rozwój swojej firmy

Współpracujemy z najlepszymi